ברוכים הבאים 👋 אשמח לעמוד לרשותכם בכל נושא

ביטוח נסיעות לחו"ל
פספורט קארד

ביטוח-נסיעות-לחו

ביטוח הנסיעות שחוסך לך כסף!

סהר ביטוחים מציעה מגוון פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל פספורט קארד המותאמות במיוחד עבורך ומספקות מענה ביטוחי לצרכיך השונים, ביניהם פוליסת נסיעות של חברת פספורט קארד Passportcard - פוליסת ביטוח הנסיעות שמשלם במקום, רכישת ביטוח חו"ל אונליין לחצו כאן.

ביטוח נסיעות לחו"ל
מעניק לכם כיסוי משתלם

טסים לחופשה בראש שקט עם פוליסת ביטוח הנסיעות נותן לכם כרטיס אשראי ייעודי כאשר אתם טסים לחו"ל וזאת על מנת שאם חס וחלילה יקרה לכם משהו במהלך הנסיעה לא תצטרכו לשלם מהכיס הפרטי שלכם, לא יוצאים מהארץ בלי שהגנתם על עצמכם ועל בני המשפחה עם פוליסת ביטוח המותאמת עבורך, מוזמנים להתקשר לקבלת פרטים נוספים: 050-757-7620 נשמח לשמוע! 

פוליסת הביטוח לנסיעה לחו"ל
למה צריך ?

כשאנו נוסעים לחו"ל, אנחנו רוצים להיות רגועים, ליהנות מהנסיעה ולדעת שגם מחוץ לגבולות המדינה יש לנו כיסוי לצרכים רפואיים ולנזקי רכוש בלתי צפוי. כל בעיה קטנה שעלולה לגרום לאי-נוחות משמעותית, ואף להרוס את החופשה, ביטוח נסיעות יבטח אתכם במקרה של טיפול רפואי לא צפוי או במקרה שתזדקקו לחילוץ והטסה לארץ וגם ייפצה אותכם במידה שהמטען אבד או נגנב. אני מציע פוליסת ביטוח מקיפה ומגוונות אשר יעניקו לך את השקט הנפשי והידיעה שאתם נמצאים בידיים טובות.

היתרונות הביטוח:

כאשר רוכשים פוליסת ביטוח נסיעות, צריך לבדוק אם זהו הכיסוי המתאים עבורך, האם הוא מכסה את כל הצרכים הרלוונטים עבור, לפני רכישת ביטוח-נסיעות-לחו"ל, יש לבדוק מספר נקודות חשובות :

  • שאין צורך להוציא כסף מהכיס!
  • שיש כיסוי ביטוחי רחב לנסיעות לחו"ל במחירים משתלמים במיוחד.
  • שיש מענה לאורך כל הדרך גם ברגע האמת

ביטוח נסיעות לחו"ל פספורט קארד

מיכאל סלם-סהר סוכן ביטוח פנסיוני

סהר ביטוח ופיננסים

מיכאל סלם-סהר סוכן ביטוח פנסיוני

קבלו הצעה מהירה לביטוח נסיעות של passportcard

להצעת מחיר ורכישה חייג/י 03-523-6025 ☎.

פספורט קארד (פספורטקארד), נותן לכם ביטוח נסיעות לחול בכרטיס מגנטי נטען.

חברות ביטוח בהסדר

דואגים לשקט הנפשי שלך לך ולבני משפחתך לעתיד טוב יותר

דילוג לתוכן