ברוכים הבאים 👋 אשמח לעמוד לרשותכם בכל נושא

אובדן כושר עבודה
סהר ביטוחים

ביטוח אובדן כושר עבודה הוא רכיב בקרן פנסיה או בביטוח המנהלים ומקנה פיצוי חודשי כתוצאה ממחלה או עקב תאונה אשר לא יאפשרו לך להמשיך לעבוד, סהר ביטוחים סוכן ביטוח שילך איתך לאורך כל הדרך, שירות מקצועי ואמין.

ביטוח אובדן כושר עבודה
נועד להבטיח הכנסה חודשית חליפית

אנחנו אומנם לא יכולים לצפות את העתיד, אבל אנחנו כן יכולים להתחיל להעריך אליו טוב יותר, ביטוח הפוליסה מבטיחה לכם קבלת כספים באם אתם לא כשירים לעבודה עקב תאומה או מחלה קשה. 

כשאנחנו צעירים ובמלוא המרץ, לא תמיד חושבים על מצבים כאלו, אבל דברים כאלה קורים, ולכן חשוב להכיר ולהבין שמדובר בעצם בסוג של השקעה לטווח ארוך – השקעה בעצמכם, השקעה שאם חס וחלילה יקרה לכם משהו, יקנה לכם פיצוי חודשי ויבטיח את הפרנסה שלכם. חשוב מאוד לדעת ולהכיר טוב את הנושא, אנו בסהר ביטוחים רואים חשיבות רבה במתן שירות אישי ללקוחותינו ושואפים ללוות אותם לאורך השנים, תוך התאמת הפוליסות לצרכים המשתנים, יש לכם משהו לומר? נשמח לשמוע! 050-757-7620

ביטוח אובדן כושר עבודה
למה זה חשוב?

כולנו מפחדים מהאפשרות לאבד את יכולתנו לעבוד ולפרנס את משפחתנו בשל תאונה או מחלה. לכן, הביטוח הוא חיוני במיוחד וחשוב שנרכוש אותו, בין אם באופן עצמאי ובין אם באמצעות מקום העבודה. הפוליסה מבטיחה לך תשלום חודשי גם אם, חס וחלילה, תיאלץ מסיבה רפואית להפסיק לעבוד לתקופה מסוימת, הצטרפו לסהר ביטוחים סוכן ביטוח שילך איתך לאורך כל הדרך.

 

אין תחליף לגורם האנושי:

  •  התאמת הביטוח לצורך האמיתי שלך ושל משפחתך
  • הורדת עלויות מיותרות וביטול תשלומים כפולים
  • בדיקה מעמיקה של הביטוחים הקיימים
  •  לדאוג לך  זה המומחיות שלי

סהר ביטוח ופיננסים

מיכאל סלם-סהר סוכן ביטוח פנסיוני

סהר ביטוח ופיננסים

מיכאל סלם-סהר סוכן ביטוח פנסיוני

קבלו הצעה מהירה לביטוח אובדן כושר עבודה

להצעת מחיר ורכישה חייג/י 03-523-6025 ☎.

חברות ביטוח בהסדר

דואגים לשקט הנפשי שלך לך ולבני משפחתך לעתיד טוב יותר

דילוג לתוכן